Heb je een vraag, opmerking of suggestie, geef ze door via info@divo.be of

via de contactpersonen voor je regio:

    Limburg: Theo Gorssen

    Antwerpen: Robert Vergauwen, Karin Wuyts

    Mechelen-Brussel: Maïté Schiepers, Jan De Boeck

    Oost-Vlaanderen: Katty Moeykens, Annick Thienpont

    West-Vlaanderen: Lieven Delvoye

    Buso Vlaanderen/Brussel: Paul Deprost

JAN DE BOECK - COLOMAplus (administratief directeur)

 Tervuursesteenweg 2 - 2800 Mechelen - Tel 015 42 27 03 - jan.de.boeck@colomaplus.be

LIEVEN DELVOYE - Onze-Lieve-Vrouwe-instituut (directeur)

 Boeschepestraat 14 - 8970 Poperinge -  Tel. 057 334645 - lieven.delvoye@vsop.be

PAUL DEPROST - School Aan De Waterkant – buso (directeur)

 Stropkaai 38/A - 9000 Gent -  Tel. 09 222 15 84 - directeur@waterkant.be

ETIENNE CARRETTE (redactie nieuwsbrief/website) - Leiepoort Campus Sint-Vincentius (oud-directeur)

 Leeuwstraat 3  - 9800 Deinze - Tel. 0472 11 28 26 -  eca201248@gmail.com

THEO GORSSEN (ondervoorzitter) - KSOM (coördinerend directeur)

Jozef Calasanzstraat 2 - 2400 Mol -  Tel. 014 20 20 10 - theo.gorssen@ksom.be

KATTY MOEYKENS - Broederscholen Sint-Hiëronymus (algemeen directeur)

 Nieuwstraat 91 - 9100 Sint-Niklaas - Tel. 03 780 36 40 - moa@broeders.be

GEERT RYSSEN (eindredactie nieuwsbrief/website) - Broederscholen Hiëronymus (oud algemeen directeur)

 Hoge Bokstraat 41 - 9111 Belsele -  Tel. 0475 78 27 43 - geertryssen@hotmail.com /  info@divo.be

MAITE SCHIEPERS - Scholengemeenschap Sint-Gorik (coördinerend directeur)

 Landsroemlaan 126 – 1083 Ganshoren – Tel. 02 425 22 18 maite.schiepers@sintgorik.be

ANNICK THIENPONT - Sint-Franciscusinstituut (algemeen directeur/directeur)

 Tuinstraat 105 - 9090 Melle -  Tel. 09 230 79 11 - annick.thienpont@sfimelle.be

ROBERT VERGAUWEN (voorzitter) - Scholengmeenschap Lieven Gevaert (coördinerend directeur)

 Sint Bavostraat 49 - 2610 Wilrijk -  Tel. 0477 31 15 39 - robert.vergauwen@lievengevaert.be

KARIN WUYTS (secretaris/penningmeester) - Sint-Michielscollege (directeur)

 Papenaardekenstraat 53 - 2900 Schoten -  Tel. 03 658 54 68 - karin_wuyts@telenet.be

FRANS ENGELS -  oud-adjunct-directeur Scheppers Instituut Wetteren - engels.frans@skynet.be

 

STUDIEDAG

15 december 2017

 

De wereld in onze school - Duurzaam groeien met diversiteit.

lees meer